ARTINFORM

Профілі та багети

Фірма «АртІнформ» протягом 30 років займається оформленням живопису, фотографій, вишивок, ікон та інших художніх робіт. Підібрати рамки для картин допомагає велика колекція багетів, які ми самі імпортуємо від цілої групи різних постачальників з усього світу. Побувавши в наших багетних майстерень Ви можете переконатися, що наша колекція багетів дозволяє чудово оформити роботи в різних стилях з великою різноманітністю.

Наша багетна майстерня пропонує Вам також додаткові послуги-паспарту, в тому числі і з вікнами складної форми, скла для оформлення картин різних видів, в тому числі і спеціальні багатошарові, поклейку фотографій на основу, пінокартон і ін.

Також ми пропонуємо дерев’яний багет оптом. Багет для картин з дерева представлений усім різноманіттям форм, кольорів, розмірів і виготовляється з деревини як хвойних, так і тропічних дерев;

Виготовлення багета – це складне сучасне виробництво. Наша багетна майстерня представляє кращу в світі торгову марку Nielsen. Даний профіль відрізняється від інших винятковою якістю, чудовим дизайном і різноманітністю. Це робить їх незамінними при оформленні графічних творів, дзеркал, вітрин, зовнішньої і внутрішньої реклами.

У нас Ви можете в будь-який час оформити замовлення на виготовлення рами для дзеркал і картин, фотографій, вишивок, монет, карт, а також на виготовлення паспарту будь-якої форми, а також купити багет оптом і в роздріб.

Галерея «АртІнформ» чекає на Вас за адресами:
Багетна майстерня Київ-вул. Пушкінська, 9А, тел. / Факс: (044) 278-19-93, 251-25-12, 200-16-03
gallery@artinform.kiev.ua